Stránka se načítá…

SOUSTŘEĎ SE
NA SVŮJ CÍL
S ENERGY BONBONEM

(Ne)sladký BOOMBON tě nakopne rychlou a efektivní energií, která se vejde do kapsy od košile. Ať už potrebuješ udržet pozornost za volantem, získat energii na nárocný sportovní výkon nebo zvýšit soustředění při práci a studiu, dej si BOOMBON.

Boombonky boombon boombony
BOOMBON - ikona energie
BOOMBON – ikona energie

Jednoduše,
poctivě

Tradiční výroba bonbónů barvených poctivým ovocem nebo bylinkami.

Výbuch
energie

Z 0 na 100 tak rychle, jako když šlápneš na plyn. Stačí rozbalit BOOMBON!

Na velikosti
(ne)záleží

Síla 4 plechovek běžného energy drinku v kapesním balení. A přitom 10x méně cukru!

BOOM INSIDE

1 krabička BOOMBON = 6 x espresso nebo 4 x energy drink.

KOFEIN

Na kofeinu si frčí celá planeta. Zaslouženě. Povzbudí jak máloco. Zvýšením dopaminu a adrenalinu dokáže kofein zlepšit náladu a soustřední. Je to zkrátka jeden z nejspolehlivějších způsobů, jak dočasně zvýšit silový a fyzický výkon.


OVOCNÝ KONCENTRÁT

Zahustit, vyčeřit a nemíchat. Tak vzniká poctivý ovocný koncentrát – čistá, 100% ovocná šťáva bez přídavku cukru, kyselin nebo chemických konzervačních látek.

TAURIN

Taurin není býk, ale nakopne tě podobně. Sice ne kopytem, ale účinkem. Jeho přínosy jsou tak široké a rozsáhlé, že vědci mají taurin za “zázračnou molekulu”.


VITAMIN C

Vitamin C je základ. A v boombonku [bumbonku] nesmí chybět. Přirozeně ho najdeme v čerstvém ovoci a zelenině, my jsme ho pak přidali do směsi BOOMBONU.

BOOMBON - ikona ručiček
BOOMBON – ikona ručiček

RYCHLÝ NÁSTUP

Zvýšení pozornosti je téměř okamžité díky vstřebávání účinných látek Boombonku už při cumlání v puse. Ty proniknou do krevního oběhu a nakopnou Tvůj mozek i celé tělo bez čekání, než se k tomu rozhoupe žaludek, kde k trávení a využití účinných látek z potravy běžně dochází.

BOOMBON - ikona oka
BOOMBON – ikona oka

SOUSTŘEDĚNÍ DO KAPSY

Krabičku Boombonu pohodlně strčíš do kapsy, narozdíl od 4 energy drinků nebo káv. Udržet plnou pozornost a nasazení (nejen) v práci pro Tebe tak bude mnohem pohodlnější. A bez negativních efektů, které nadměrná konzumace kávy nebo přeslazených energy drinků může mít.

BOOMBON - ikona činky
BOOMBON – ikona činky

DOBĚHNI DÁL

Kofein pomáhá sportovcům posouvat hranice jejich výkonu. Díky Boombonu a jeho obří náloži kofeinu, taurinu i energie zvedneš víckrát svou běžnou nálož na benchpress, uběhneš o pár kilometrů dál nebo zvládneš déle šlapat do kopce na kole.

BOOMBON - ikona žárovky
BOOMBON – ikona žárovky

DLOUHÝ PAMATOVÁK

Fact check: kofein zlepšuje paměť, taurin pomáhá se soustředěním, cukr dodává energii. Ale nic se nemá přehánět. Až příliš kofeinu může způsobit roztěkanost. Boombonky tak při učení dávkuj pomalu a postupně, aby byl účinek co nejefektivnější.

Boombon - reference
Boombon – reference
BOOMBON - reference
BOOMBON – reference
BOOMBON - reference
BOOMBON – reference
BOOMBON - reference
BOOMBON – reference
BOOMBON - reference
BOOMBON – reference
BOOMBON - reference
BOOMBON – reference
BOOMBON - reference
BOOMBON – reference

NAŠE (HI)STORY

Slide

BOOMBON vznikl jako nápad na řešení krizové situace. Když jsem se před pár lety vracel autem z dovolené, 13 hodinová cesta mi dala pořádně zabrat. Ale nejhorší bylo posledních pár kilometrů. Únava, jednotvárná cesta po dálnici a nedostatek   soustředění – výbušná směs, která skončila mikrospánkem.

Slide

Mikrospánek nepřeji nikomu. A protože už ho nikdy nechci zažít, úkol zněl jasně – mít po ruce něco, co člověka okamžitě nakopne, vejde se do kapsy, neobsahuje příliš cukru a za své složení se nemusí stydět. Nic v hledáčku mě neuspokojilo, tak jsem se dal do práce.

Slide

Zkoumal jsem trh, metody výroby, radil se s odborníky a studoval literaturu. A hlavně šel dlouhou dobu metodou pokus-omyl. Ale úsilí se vyplatilo. V roce 2019 projekt dostal název, vizuální styl a první kousky BOOMBON vyrazily do prodeje.

Slide

A kde jsme teď? Výroba běží na plné obrátky, BOOMBON najdete na stále čím dál více místech a stále zkoušíme něco nového. Třeba limetkovou příchuť. Tak co, rozjedete spolu s námi svůj potenciál na plný plyn?

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

SLEDUJTE NÁS: